Ja, liever een maandelijkse dump dan een sloot losse snippers

Wouter dumpt link maar doet dat in een verzamelpost. Met reden:

Other bloggers solve this by an endless stream of likes, favorites, and links to be pushed online next to regular posts, which doesn’t work for me. I’d rather curate and present them in a monthly fashion; cherry-picking is up to you, the reader. Feel free to object.

Geen objection van mijn kant, ik vind dit zelf ook veel prettiger dan een eindeloze stroom "blogger heeft URL huppeldepup geliked", vaak zonder enige vorm van context erbij.

Ik snap dat het een manier is om tegengekomen zaken vast te leggen, ik juich van harte toe dat men dat op een eigen platform doet... alleen als lezer van de RSS-feed vind ik het — en dat is dan mijn persoonlijke voorkeur — niet zo geslaagd. Het zijn een hoop losse snippers.

Dus nee, mij hoor je niet klagen als dat wat meer gegroepeerd wordt, en van wat vlees wordt voorzien.

Nog even los daarvan: de manier waarop Wouter het nu doet, is het een soort lopend archief van zijn "Now"-pagina, waarin je ietwat gericht door het verleden kunt bladeren, vergelijkbaar met de wekelijkse samenvattingen die je bij anderen ook wel ziet. Interessant.

Publicatie: 7 februari 2023. Max Max Linkdump link blogs Permalink

Respons

Gerelateerd

Links hier vandaan:

  • Nu Pagina, 27 september 2022 — 27 februari 2023

Gebaseerd op tags:

  • Linkrot, deel twee Een idee voor een oplossing dient zich aan Artikel, 13 mei 2020
  • “Eerlijk gezegd, het komt er gewoon niet van.” Overpeinzing over Het Bloggen Artikel, 9 april 2020
  • Ik schrijf vanuit... Artikel, 12 maart 2023
  • Het eind-van-het-jaar-stukje Terugblik op 2022 Artikel, 30 december 2022
  • Linkdump: An Interactive Guide to Flexbox Artikel, 23 november 2022
  • De Twintig Jaar-club ...give or take Artikel, 4 november 2022

Vorige:

Hoe beoordeel ik keyboard switches? Achtergrondinformatie bij de zoektocht naar mijn volgende lievelings-switch 28 januari

Volgende:

De aanloop naar Lily We gaan het helemaal anders doen! 28 februari
  • Home
  • Over
  • Nu
  • Digitale tuin
  • Archief
↑