Itchy, no scratchy.

Ik heb alweer jeuk, hoewel het deze keer minder erg is, en ik niet zou weten wat de oorzaak is. De vorige jeukbui was nog vrij simpel op een fout wasverzachtertje te herleiden, maar deze keer is er niets veranderd in het wasprocedé, de voeding of de uitwendige verzorging. Da’s dus geen andere was-, vreet- of douchemeuk, voor de simpele zielen onder u. Niet dat die hier komen natuurlijk, u bent allen geniaal — anders had u zóveel moeite om mí­jn genialiteit te volgen dat u al bij de titel was afgehaakt.

Maar goed, ik heb dus kriebel, en verstandig als ik ben probeer ik heldhaftig niet te krabben. Kriebel. Hele erge kriebel. Overal, echt o-ver-al. Rrrr.

Ik ga eens proberen of ik ermee kan slapen…

Het lijkt me sterk dat ik de enige met een mening ben, toch? Dat dacht ik ook.

Mogelijk gerelateerd:

  • Geen gerelateerde posts gevonden

Vorige post:

Volgende post:

Je kunt vanaf je eigen site pingbacken of een trackback sturen naar deze URL. Meer informatie over pingback en trackback vind je hier.

Marco zegt:

Ik leef met je mee! Ik heb het ook een aantal maanden gehad. Steeds ondraaglijke jeuk op allerlei plekken. Heb de oorzaak nooit met zekerheid gevonden. Vast een zeep of een wasmiddel of iets in mijn eetpatroon. Na een paar maanden verdween het en ik hoop dat het nooit terugkomt!

vanDuijn zegt:

Narf! Arg! Misschien ben je gestoken door 97548 kleine muggen?

annefleur zegt:

hallooow ik wil even vragen waar je je tijd aan besteed? ik bedoel een site maken over doe niet zo moeilijk?? nah ja dat kna natuurlijk altijd maar iok denk niet dat veel mensen er iets aan zullen hebben ik toetste iets in op msn en kwam op deze site nah ik word er niet echt vrolijk van maar ik doe niet moeilijk doe waar je blij van word en ga zo door…

Max zegt:

Annefleur… Mag ik je een tip geven? In plaats van de godganse dag op MSN te hangen kun je misschien beter iets aan school gaan doen, en dan met name aan “Nederlands”. Je weet wel, dat is, naast Breezah, nog steeds de meest gangbare taal in Nederland.

Mocht je daar nou echt wakker van liggen: ik besteed heus niet al mijn tijd aan deze site hoor, dat valt best mee. Ik ben ook heel veel aan het werk — da’s net zoiets als vakken vullen bij de plaatselijke buurtsuper, maar dan anders. Ik kan het je van harte aanraden.

Laat maar horen


Vorige post:

Volgende post: