…die hebben we dus gehad, vandaag gisteren. Was leuk, was In Utrecht, was met drank en eten erin, was met foto’s erbij, was genieten, was ook vermoeiend, want was ruim twee uur treinen. Vandaar dat ik er morgen wat meer woorden aan ga geven, nu eerst maar eens een slaapsessie.
Meer woorden: Om dan maar met die foto’s te beginnen, die staan uiteraard op Flickr. Op dit moment staan er 34, en dat worden er geheid nog wel meer als Marco zijn camera eens gaat leegstorten. Marco, dat mag vandaag nog… =]
Tja, en wat valt er verder te vertellen? We kwamen bij elkaar op het terras bij het Weeshuis in Utrecht, dat niet in de schaduw van de Dom ligt, in ieder geval niet op het moment dat wij er zaten. Gelukkig konden we wel al vrij snel een schaduwrijkere tafel claimen. Uiteindelijk zaten we daar met Anne-Lise, Kevin, Marco, Robert, Rosanne, Maarten, Simon, Pandora, en, nog nahijgend van de EO-Jongerendag, Faisal en Esmaa. Nou ja, en yours truly, natuurlijk.
Faisal en Esmaa konden helaas niet mee naar de volgende stap: nog meer drankjes maar vooral een erg lekker hapje bij Pamukkale, een Turks restaurant waar je behalve errug lekker eten ook nog eens een buikdanseres aantreft. Uhm, zie foto’s…
Al met al een hele gezellige middag en avond, leuk ook om eens wat meer gezichten te zien die bij al die weblogs horen. Groepsgevoel, yum! Reken er dus maar op dat er meer meetings komen; al is het alleen maar om de leden die niet bij deze meeting konden zijn nog een keer een kans te geven…
Zie ook bij Rosanne en Maarten.
Zit ik er volledig naast? Wijs me op mijn fouten!
Geen pings
Je kunt vanaf je eigen site pingbacken of een trackback sturen naar deze URL. Meer informatie over pingback en trackback vind je hier.
7 reacties
Zal ongetwijfeld gezellig geweest zijn, alleen jammer dat ik daar het beeldmateriaal niet van mag aanschouwen. Ik moet daar ‘toestemming’ voor krijgen. Jammer!
In eerste instantie was het ook een volledig publieke groep, Bakkel, maar omdat niet iedereen er volledig gelukkig mee was dat zijn of haar giechel zomaar op het interweb stond is dat een beetje afgeschermd.
Ja, was leuk. Kwalitatief goede webloggers levert kwalitatief goede meetings op, zo lijkt het.
@Max: begrijpelijk, maar zo privé zijn ze nu ook niet! Bekijk je rss feed maar eens van je flickr-account ;-)
*Onderdrukt gedachte over groepjesvorming en het wij – zij gevoel* :) Klopt het trouwens dat ik wat commentaren mis bij een eerdere posting?
Bakkel: in die feed staan de foto’s die ik op public heb staan, neem ik aan. De group mag dan misschien alleen op uitnodiging zijn, het gros van mijn foto’s is dat niet. Alleen die waar mensen op staan die liever niet met hun gezicht op internet staan.
Cinner: dat gevoel hoef je niet te onderdrukken van mij, maar ik ben bang dat je er wel naast zit. Ik kan daar echter pas antwoord op geven op het moment dat jij uitspreekt (of in dit geval tikt) wat je precies ziet of denkt te zien. Bij deze nodig ik je uit.
En je had inderdaad gereageerd op een eerdere post en dat was inderdaad in de moderatie terecht gekomen. Ik dacht wel dat ik die er weer uit had gevist? Kun je me even laten weten waar dat was, dan kijk ik er nog even naar. Vrijheid van meningsuiting staat in deze dictatuur hoog in het vaandel! =]
Ja dat is een goede, het betrof een van de stukjes na je uitleg over dutch direction, maar vraag me niet welke nu exact.
Het gevoel wat ik onderdruk komt niet zozeer door jou als door de reactie van maarten (3), maar hoeft niet zo serieus genomen te worden hoor :)